Ujra të Thella

Lundro në ujra të thellaLevizja Fetullah Gylen ( the gylen movement) PDF Print E-mail
User Rating: / 1
PoorBest 
Fetullah Gylen

 

Ketu  do te gjeni  informacion mbi levizjen me te madhe ne Turqi te  "Fetullah Gylen" i cili duke perdorur si mashe fene  Islame  eshte  munduar te  pushtoj shpirtin dhe mendjen e qindra njerzve te  ndershem  te  ketj populli dhe  popujve ku ka  hapur  shkollat e  tija te ndritura me  ideologjine  fe ne sherbim te  sionizmit"Cifut"

 

Shume  shpejt ne kete kategori do te gjeni  informacione  si :

 

- biografine e  personit Fetullah Gylen

- Krijimi levizjes se tij

- Vazhdimi sukseshem se levizjes dhe  sherbesat  e  tij qe jep per  Cifutet sionist.

- etj 

 

 

 


Sondazhe

Mendoni se Edi Rama i sherben masonerise ?
 

EditoriaL


You are here  : Home Organizata Fetullah Gylen

Video Lajme

Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.